Japonya
Angry Birds izle (2016)
İncele
Angry Birds izle (2016)
Türkçe Dublaj
Ünlü Japon oyunu Angr Birds bu animasyon filmimize uyarlanmış halini konusu şöyle okyanusun ortasındaki cennet gibi bir adada hiç bir kuş uçamıyordur. Bu adanın sakinlerinden ve birbirinden farklı özelliklere sahip 3 kuş dışlanıyordur . Okyanusun ortasında bu adaya gizemli bir gemi içinde bir sürü domuz akın eder ve ada sakinlerine kendilerini çok yardım sever bir toplum olarak tanıtırlar ve niyetleri başkadır ve 3 dışlanmış kuş domuzların kötü emellerine karşı koyar.
  • IMDb 6.3
  • 40
  • 0
Uzaylı Arkadaşım izle (2008)
İncele
Uzaylı Arkadaşım izle (2008)
Türkçe Dublaj
Çok fakir olan Ti oğlunun daha iyi bir eğitim alabilmesi için inşaatlarda çalışarak oğlunu özel okula göndermektedir ama oğlu Dicky ise gittiği okuldaki arkadaşlarıyla arasında olan statü farkı yüzünden hiç anlaşamaz ve okula olan bütğn ilgisini yitirir. Bir g0n Tİ oğlunun tüm arkadaşlarında olan oyuncağı oğluna bulabilmek için karıştırdığı çöpün içinde gizemli bir küre bulur eve götürdüğü kürenin içinden bir uzaylı çıkar ve onlara hayata dair paha biçilmez dersler verir.
  • IMDb 6.4
  • 46
  • 0
Yürüyen Şato izle (2004)
İncele
Yürüyen Şato izle (2004)
Türkçe Dublaj
18 yaşındaki sofie kendi halinde bir şapka  satıcısıdır bir gün dükkanına gelen kötülükler cadısı onu 90 yaşındaki yaşlı bir kadına çevirir yaptığı büyü ona bu durumu kimselere anlatmasına olanak tanımamaktadır . Mecburen büyüyü bozmanın yollarını aramak için yollara düşen sofie yolda devasa boyutlardaki yürüyen bir şatoyla karşılaşır içinde Howl isminde öz güveni düşük genç bir büyücü vardır. Artık sofienin tekrar eski haline dönebilmek için tek umudu howl ve diğer şato sakinleridir.
  • IMDb 8.3
  • 48
  • 0

Filmmoly ile Film izleme Ayrıcalığı

Filmmoly.com adresinde bulunan filmler çeşitli paylaşım platformları olan youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde paylaşılmış olan videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmmoly.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Filmmoly.com uyar kaldır prensibini benimsemiş bir platform olarak hak sahiplerinin istedikleri üzerine istenilen filmleri veya videoları adresinden silebilir. Hak sahipleri kaldırılmasını istedikleri içeriklerle ilgili iletişime geçerek, kaldırılmasını istediği içeriği bizlere iletebilir. film izle
İletişim: [email protected]