1. luck izle (2022)

  luck izle (2022)

  720P Türkçe Dublaj

  Sam Greenfield adındaki genç bir kız şansızlık hiç peşini bırakmaz bir kara kedi ise ona şans getirmesi için bir bozuk para verir. Verdiği bozuk para bir anda onun kötü şansını yok eder ama SAM bu değerli bozuk parayı tuvalete düşürür ve kaybeder tekrar kara kedini yanına giden SAM ondan bir bozuk para daha ister. kara kedi ise ona bozuk paranın şans diyarından alındığını ve şans diyarında özgürce dolaşabilmek için bozuk paraya ihtiyaç olduğunu söyler. SAM ve kara kedi mecburen gizlice şans diyarına gidip bir bozuk para daha çalmaya çalışır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6,4   64

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Filmmoly ile Film izleme Ayrıcalığı

Filmmoly.com adresinde bulunan filmler çeşitli paylaşım platformları olan youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde paylaşılmış olan videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmmoly.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Filmmoly.com uyar kaldır prensibini benimsemiş bir platform olarak hak sahiplerinin istedikleri üzerine istenilen filmleri veya videoları adresinden silebilir. Hak sahipleri kaldırılmasını istedikleri içeriklerle ilgili iletişime geçerek, kaldırılmasını istediği içeriği bizlere iletebilir. film izle
İletişim: [email protected]