1. Günaydın Vietnam izle (1987)

  Günaydın Vietnam izle (1987)

  720P Türkçe Dublaj

  Vietnemdaki  askerlerin morali oldukça bozuktur. ABD bu askerlerin moralini yerine getirebilmek için sabahları yayın yapması için DJ ADRİAN getirir. Kısa zamanda yaptığı yayınlarla programını bir SHOWA çevir ve tüm Amerikan ordusunun taktirini kazanır ama üst düzey yetkililer bu durumdan hiç hoşnut olmaz ve ordu disiplinini bozduğu gerekçesiyle yayınını kapmaya karar verir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3   44

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Filmmoly ile Film izleme Ayrıcalığı

Filmmoly.com adresinde bulunan filmler çeşitli paylaşım platformları olan youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde paylaşılmış olan videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmmoly.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Filmmoly.com uyar kaldır prensibini benimsemiş bir platform olarak hak sahiplerinin istedikleri üzerine istenilen filmleri veya videoları adresinden silebilir. Hak sahipleri kaldırılmasını istedikleri içeriklerle ilgili iletişime geçerek, kaldırılmasını istediği içeriği bizlere iletebilir. film izle
İletişim: [email protected]